Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Investičný pozemok 1950 m2 v Rosine

Interné ID: 55625706
Ulica: Uhríňová
Obec: Rosina
Okres: Žilina
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok pre výstavbu 4 rodinných domov vo vyhľadávanej obci Rosina. Pozemok sa nachádza úplne na začiatku obce pri vjazde z Rosinkej cesty. Na pozemku sú naplánované 4 rodinné domy s pozemkami 338 m2, 340 m2, 296 m2 a 344 m2, prístupová komunikácia pre domy má 527 m2 a súčasťou predaja je aj podiel 1/2 na spoločnej prístupovej ceste s bytovým domom, ktorý sa nachádza pri vstupe na pozemok ( nie je súčasťou predaja ). Na projekt je vydané právoplatné územné rozhodnutie, ako aj na rozšírenie vodovodu a novú elektrickú prípojku. Splašková kanalizácia bude napojená na existujúcu kanalizáciu ( taktiež vydané ÚR ). Navrhované domy sú dvojpodalžné so zastavnou plochou 65 m2, podlahovou plochou 101 m2 a rovnou strechou. Zaujímavá investičná príležitosť !

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1950 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Eugen Cagáň

konateľ, maklér

Slovensky Česky
  • lrm
  • narks
  • rusr

V realitnej oblasti pracujem od r. 1993. Mojím cieľom je, aby CUSTOM.real bola stabilizovaná spoločnosť, poskytovala kvalitné a priateľské zázemie svojím maklérom a istotu svojím klientom.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti