Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Stavebný pozemok Kotrčiná Lúčka 1037 m2 - AKCIA - JARNÁ CENA

Interné ID: 55626302
Obec: Kotrčiná Lúčka
Okres: Žilina
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba
69 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj stavený pozemok v novej výstavbe v Kotrčinej Lúčke. Pozemok má strednú šírku 29 m, dĺžku 35 m a juho - západnú orientáciu, takže je celodenne presvetlený. Vďaka svojmu umiestneniu v najvyššej rade budúcich domov poskytuje neskutočné panoramatické výhľady. Možnosť napojenia na obecný vodovod ( nie SEVAK ) a elektriku, kanalizácia bude riešená žumpou. V súčasnosti sa rieši vydanie územného rozhodnutia na spoločnú prístupovú cestu, v ktorej má každý vlastník pozemku spoluvlastnícky podiel a taktiež kolaudácia vodovodu. Možnosť výstavby cca o 1 rok. ODPORÚČAME AKO VÝHODNÚ INVESTÍCIU !!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1037 m2
Voda:
verejný vodovod

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Eugen Cagáň

konateľ, maklér

Slovensky Česky
  • lrm
  • narks
  • rusr

V realitnej oblasti pracujem od r. 1993. Mojím cieľom je, aby CUSTOM.real bola stabilizovaná spoločnosť, poskytovala kvalitné a priateľské zázemie svojím maklérom a istotu svojím klientom.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti