Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ponúkame vám nájom výrobnej haly v Žiline o výmere 3506 m2.

Interné ID: 55626652
Obec: Žilina
Okres: Žilina
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Výrobné priestory
4,40 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám nájom výrobnej haly v Žiline o výmere 3506 m2. Hlavná loď haly o výmere 2825 m2 má svetlú výšku 5,5 m2 po väzník , dĺžku 60 m a prevažujúcu šírku 40 m. Hala má minimum oporných konštrukcií, oporné stĺpy sú v moduloch 12 m po dĺžke a 18 m po šírke haly. Vedľajšia hala o výmere 681 m2 má rozmery cca 57 x 12, výšku 5,5 m a je bez oporných konštrukcií.
Hala je vykurovaná plynom, (stropné vykurovacie jednotky), k dispozícii sú samozrejme všetky potrebné rozvody inžinierskych sieti, možnosť samostatného merania elektriny, plynu. V hale je možné formou vstavanej stavby umiestniť kancelárie, sociálne zariadenia, apod. podľa požiadaviek nájomcu.
K dispozícii je aj vonkajšia manipulačná a parkovacia plocha. V hale bude pancierová podlaha o nosnosti min. 5 ton/m2. Cena nájmu ( po rekonštrukcii podlahy) je 4,4 EUR/m2 + DPH. Energie podľa skutočnej spotreby + servisný poplatok za strážnu službu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
3506 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Maklér

Ing. Petr Růžička

konateľ, maklér

Česky Slovensky
  • lrm
  • narks
  • rusr

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti